Yasal Uyarı

GENEL KONULAR

Web sitemize hoş geldiniz! Bu web sitesi, kayıtlı ofisi 19 Mayıs Cad. UBM Plaza No:37 Kat:3 Şişli/İstanbul, Türkiye adresinde bulunan Bilge Adam Bilgisayar ve Eğitim Hiz. San. Tic. A.Ş.’ye (“Bilge Adam”) aittir. Bu web sitesine girerek ve sitede arama yaparak geçerli kayıt ve şartları kabul etmiş olursunuz. Bu web sitesi Türkiye’de işletilmekte, kontrol edilmekte ve Türkiye Cumhuriyeti kanunları çerçevesinde yönetilmektedir. Geçerli kayıt ve şartların sizin için bağlayıcı olmasını veya bu şart ve koşullara uymayı istemiyorsanız bu web sitesinden derhal çıkmanız gerekmektedir. Bu web sitesine giriş, mevcut şartların ve hak iddialarının kabul edilmesi anlamına gelmektedir.

SORUMLULUK REDDİ VE GARANTİLER

Bu web sitesinde yayınlanan bilgiler sadece bilgi verme amaçlıdır. Bilge Adam bu sitede doğru ve güncel bilgiler yayınlamak için gerekli tüm makul çabayı gösterse de bu web sitesindeki içerik ve ürün bilgileriyle ilgili hatalardan veya eksikliklerden herhangi bir şekilde sorumlu olmayacaktır. Bilge Adam, web sitesindeki bilgilerin kullanımından, bu bilgilere güvenilmesinden, erişilmesinden veya bilgilerin kullanılamamasından veya Bilge Adam’ın bu sitenin içeriği üzerinde yapabileceği herhangi bir değişiklikten doğabilecek doğrudan, dolaylı, arızi, sonuçsal, cezai veya diğer hasarlardan herhangi bir şekilde sorumlu olmayacaktır.

TELİF HAKKI / BİLGİLERİN KULLANIMI

Aksi belirtilmedikçe, bilgilerin bütün telif hakkı Bilge Adam’a aittir. Bilgilerdeki bütün haklar saklıdır. Site içeriği ticari veya sosyal hiçbir amaç ile Bilge Adam’ın yazılı izni olmaksızın hiçbir koşul altında kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden kullanılamaz, gönderilemez, uyarlanamaz, yayımlanamaz, düzenlenemez, başka mecralarda yayınlanamaz, yüklenemez veya değiştirilemez. Bilge Adam’ın önceden alınmış yazılı izni olmaksızın bilgilerin herhangi bir amaçlarla dağıtılması, değiştirilmesi, aktarılması, tekrar kullanılması, tekrar yayınlanması veya başka herhangi bir şekilde kullanılması yasaktır.

Eğitim Takvimi | Twitter Eğitim Takvimi | Linkedin Eğitim Takvimi | Facebook