Gizlilik Politikası

Sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girilen bilgiler, kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler, diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. Kredi kartı işlemleri ve onayları Bilge Adam Bilgisayar ve Eğitim Hiz. San. Tic. A.Ş.’den bağımsız olarak ilgili banka kuruluşlarınca online olarak gerçekleştirilmektedir. Kredi kartı şifresi gibi bilgiler Bilge Adam Bilgisayar ve Eğitim Hiz. San. Tic. A.Ş. tarafından görülmez ve kaydedilmez.

Üyelerimize, müşterilerimize ait bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Ayrıca üyelikleri ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri (telefon, adres, e-mail vs) ve diğer kişisel bilgiler web sitemize üyelik işlemlerinizin yapılması ve güncellenmesi için süresiz olarak kayda alınabilir. Bilgilerinizin gizli tutulması bizim için önemlidir. Bu Gizlilik Politikası, bu web sitesi aracılığıyla verebileceğiniz bilgilerin toplanması, kullanımı ve açıklanmasına ilişkin online bilgi uygulamalarımızı açıklamaktadır. Bu web sitesini kullanmadan veya kişisel veri göndermeden önce bu Gizlilik Politikası’nın tamamını okuduğunuzdan emin olunuz. Bu Gizlilik Politikası sadece bu web sitesi ile toplanan verilerin kullanımı ve toplanması için geçerlidir.

Web sitemize girilen iletişim bilgilerini kullanıcılarımıza firmamız ve tarafımızca belirlenen firmalar hakkında bilgi ve kampanya haberleri ve materyallerini göndermek için kullanmaktayız. İletişim bilgileri ayrıca kullanıcılarımızla iletişime geçmemiz gerektiğinde kullanılacaktır. Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler.

Alınan finansal bilgiler satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan durumlarda kullanılacaktır. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi ve kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılabilecektir.

Eğitim Takvimi | Twitter Eğitim Takvimi | Linkedin Eğitim Takvimi | Facebook