Eğitmenlerimiz

Bilge Adam Bilişim Hizmetleri, Türkiye’de BT Eğitimlerinin tercih edilen kurumudur. Birçok zorlu proje ve danışmanlık hizmetinde teknik yetkinliklerini defalarca ispatlamış deneyimli danışmanlarımız, vermiş oldukları eğitimlerde en etkin yöntemlerle tecrübe transferi gerçekleştirmektedir. Yıllar içinde idealize edilmiş eğitim yönetimi süreçlerimiz, üreticinin tavsiye ettiği standartları sağlayan eğitim ortamlarımız ve konusunda dikey uzmanlaşmış danışmanlarımız sayesinde ihtiyaç duyduğunuz tecrübeyi ve saha deneyimini en etkin ve hızlı şekilde kurumunuzun değeri haline getirmekteyiz.

Hepsini Gizle
Üst Seviye Tecrübe Ve Yetkinlik

Danışmanlarımız (ortalama olarak) zamanlarının %80’ini danışmanlık ve proje gerçekleştirerek sahada geçirirken geri kalan zamanda, sahada elde ettikleri deneyimleri üreticinin eğitim araçlarını kullanarak eğitim verirler. Bu sayede birçok kurumun zorlu koşullarında saha deneyimini güncel tutan danışmanlarımız güncel tecrübelerini eğitim katılımcılarına aktarırlar. Danışmanlarımızın birçoğunun kendi alanlarında dünyaca kabul görmüş makale ve kitapları mevcuttur.

Teknoloji Öncülüğü

Kurumumuzun bir diğer hizmeti ise alanında Teknoloji Liderliği gerçekleştirmektir. Uzman olduğu konularda üreticinin yurt dışı iş atölyeleri ve özel eğitimlerine katılarak Türkiye’de diğer iş ortakları ve müşterilere ilgili teknoloji eğitimi ilk sunan kurumlar arasındadır. Kendi alanında sektörde isim olmuş ve öncü kişileri bünyesinde barındıran Bilge Adam, bu sayede birçok teknoloji alanında Türkiye’deki ilk eğitimleri açabilmekte, ilk projeleri geliştirebilmektedir.

Eğitim Yönetimi Uzmanlığı

Birçok kurum için BT uzmanlarını eğitime göndermek yoğun iş temposu göz önüne alındığında önemli bir fedakârlıktır. Bu zamanın değerinin farkında olan Bilge Adam, eğitimde geçirdiğiniz zamanın en etkin kullanıldığına emin olmak amacıyla Eğitim sürecinin kalite ve etkinliğinin sürekli olarak ölçen ve olgunlaştıran Eğitim Süreç ve Kalite Yönetimi Döngüsü’nü çalıştırır. Bu döngü kapsamında birçok süreç, insan ve teknoloji beraber çalıştırılarak ihtiyacınız olan tecrübeyi edinip yüksek memnuniyetle işinize geri dönmeniz hedeflenir.

Eğitim Projeleri

Bilge Adam birçok eğitim metodolojisini kullanarak büyük eğitim projeleri geliştiren bir kurumdur. Doğru içeriğin seçilmesi / oluşturulması, katılımcıların profillenmesi, eğitim takvimlerinin tasarlanması, eğitimci utilizasyonlarının gerçekleştirilmesi, çok sayıda kişinin eğitiminin tasarlanması ve planlanması gibi üstün planlama ve süreç gerektiren bu projelerdeki tecrübemizi egitimtakvimi.com ‘da yayınlanan eğitimlerin yönetilmesinde de kullanmaktayız.

Sertifikasyon & Akreditasyon

Bilge Adam, kişisel ve kurumsal akreditasyona önem veren bir kurumdur. Danışmanlarımız yetkin oldukları alanlardaki teknolojilerin ilgili eğitimlerini verilebilmesi için üreticinin belirlediği gereken tüm kişisel sertifikasyonları tamamlamıştır. En büyük üreticilerden bazıları için Türkiye’deki yeni eğitimcilere onay veren, eğitimcinin eğitimi seanslarını düzenleyen danışmanlarımız bulunmaktadır. Bilge Adam aynı zamanda kurumsal akreditasyona önem vermektedir ve ürünlerinin eğitimini verdiğimiz üreticilerin yetkili eğitim merkezliğine sahiptir. Kurumumuz, dünyadaki en büyük üreticilerden bazılarının Türkiye’deki tek yetkili eğitim merkezidir.

1 2 3 4
Eğitmenler Eğitmenler Eğitmenler Eğitmenler
Züleyha Ezber
Ercan ERGEN
Hakan ULAGAN
Kadir ÇAMOĞLU
Baki Onur OKUTUCU
Atakan KESLER
Yalçın YENİGÜN
Alper ÖNSOY
Ersin BÜYÜKYILMAZ
Mustafa ACUNGİL
Barış SAYLI
Züleyha Ezber
Boran GÖKBULUT
Anıl ERKEK
Melike Demir ÇELİK
Önder DEĞER
Caner KILINÇ
Oğuzhan ERKEN
Gökhan GÖKOVA
Aslıhan ÜNAL
Cem BAĞIR
Emre MENTEŞ
Ufuk ÇAĞLAYAN
Mustafa KARA
Didem NAR
Muhammet TEK
Özgür ERECEKLER
Murat DEMİRCİOĞLU
Göksen AKYÜZ
Engin GÜRPINAR
Turgay KADİROĞLU
İlker AYAZ
Ahmet İZGİ
Emre AYDIN
Abdullah KİSE
Engin POLAT
Enes ÇINAR
Murat BAYRAKTAR
Özlem YAYLAALTI
Arda SEYYARSABİT
Seymen URAL
Arda ANYAZLI
Ayhan GÜNEY
Burak DONBAY
Eğitim Takvimi | Twitter Eğitim Takvimi | Linkedin Eğitim Takvimi | Facebook