Çözümler

Bilge Adam, çok geniş bir yelpazede sunduğu BT danışmanlık, proje ve eğitim çözümlerinin yanı sıra, sizlerden gelen farklı içerikte taleplere ve gözlemlediği sektörel ihtiyaçlara da yanıt verebilmek adına, sürekli olarak yeni özgün ve yaratıcı çözümler üretmektedir.

Teknik Eğitim Kuponu

Bir seferde alacağınız eğitim kuponları ile yüksek indirimler sağlayabilir, her ihtiyaç için ayrı ayrı teklif-onay süreçlerinden kurtulabilir, size özel uygulamalı eğitimlere katılabilir ve dilediğiniz sertifika sınavlarına hazırlanabilirsiniz.

PDF İNDİR

İş Başında Eğitim

İşyeri ortamında, teorik ve pratik eğitimler entegre edilmiş şekilde uygulamalı ve tekrarlı olarak alacağınız İş Başında Eğitim (On the Job Training) ile, ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgi ve becerilere bir bütün olarak sahip olmanızı sağlıyoruz.

PDF İNDİR

Eğitim Portalı

Online eğitimler de içeren Eğitim Portalı ile senkron, asenkron, webcast, podcast, döküman ile eğitim süreçlerini yönetmenin yanı sıra çalışanların yeteneklerini, bilgi ve becerilerini değerlendirebilirsiniz.

PDF İNDİR

Eğitim Yönetim Sistemi

Çalışanların eğitim ve gelişimlerinin sistematik olarak takip etmenizi sağlayan Eğitim Yönetim Sistemi ile senkron, asenkron, webcast, podcast, döküman ile eğitim süreçlerini yönetmenin yanı sıra çalışanların yeteneklerini, bilgi ve becerilerini değerlendirebilirsiniz.

PDF İNDİR

Proje Yönetimi

Gereksinimleri ve kapsamı doğru analiz eden, iletişim kanallarını sürekli açık tutan ve doğru işleten, değişiklikleri ve proje risklerini kapsam lehine etkin bir şekilde yöneten, SCRUM Master ve PMP® sertifikalı proje yöneticilerimiz ve oluşturduğumuz framework ile, projelerinizde yardımcı oluyoruz.

PDF İNDİR

İş Analizi

Doğru yazılım ürününü ortaya koymak amacıyla, ihtiyacın doğru anlaşılması ve gereksinimlerin en iyi şekilde yönetilmesi için danışmanlık, eğitim, dış kaynak ve proje başlıklarıyla hizmetinizdeyiz.

PDF İNDİR

Test Hizmeti

Yazılım projeleri geliştirilirken yapılan hataların yol açacağı zararı minimize etmek, hataların erkenden fark edilerek düzeltilmesini sağlamak ve yazılım geliştirme maliyetlerini düşürmek için, test alanında oluşturduğumuz framework ile danışmanlık, eğitim, dış kaynak ve proje başlıklarıyla hizmetinizdeyiz.

PDF İNDİR

MS Office Danışman Kiralama

Sürekli ve yoğun olarak devam eden eğitimler için, eğitimleri tek tek almak yerine danışmanlarımızla dönemsel çalışarak eğitimleri istediğiniz şekilde organize ederek alabilir ve bununla beraber firmanız için pek çok fayda sağlayabilirsiniz.

PDF İNDİR

MS Office Destek Paketi

MS Office Destek paketinin amacı çalışanlarınızın Office programları ile çalışırken karşılaştığı sorunlarda Bilge Adam’ın uzman, deneyimli ve sertifikalı danışmanlarından bire bir telefon ve/veya mail yoluyla destek almalarını sağlamaktır.

PDF İNDİR
Eğitim Takvimi | Twitter Eğitim Takvimi | Linkedin Eğitim Takvimi | Facebook